Сторінки

Готуємося до ДПА і ЗНО

ЗНО 2016

ЗНО з математики: особливості тесту 2016 року

В Українському центрі оцінювання якості освіти працює телефон інформаційної підтримки для учасників зовнішнього незалежного оцінювання http://osvita.ua/test/51179/


З 2016 року сертифікати ЗНО будуть дійсні не менше 2-ох років
Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання Уряду 11 травня 2016 року. 
"Зараз напрацьована така методологія зовнішнього незалежного оцінювання, коли можна говорити про те, що сертифікати ЗНО можуть бути дійсними впродовж 2-3 років", - повідомила Міністр. Лілія Гирневич зазначила, що в останні роки випускникам потрібно було щороку здавати зовнішнє незалежне оцінювання, адже до вищого навчального закладу приймали лише за сертифікатами року вступу. «Це було пов’язано з відсутністю методики, яка б дозволяла порівняти сертифікати різних років. Тепер така можливість буде і сертифікат буде дійсний не менше двох років», - пояснила Лілія Гриневич.
Окрім того, Міністр поінформувала, що сьогодні 132 тисячі українських випускників взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики. У ЗНО з української мови та літератури взяло участь 267 тисячі дітей, що склало 95 відсотків від тих, хто зареєструвався,  при цьому, за результатами наразі подано лише 2 апеляції.
Лілія Гриневич підкреслила, що випускники з Донбасу матимуть змогу взяти участь у ЗНО під час додаткової сесії, або ж, якщо Парламент проголосує відповідний закон, зможуть вступати за окремою процедурою до окремих вищих навчальних закладів на Донеччині та Луганщині, насамперед тих, які були евакуйовані з неконтрольованих Україні територій.


Визначено пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, історії України
Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з української мови і літератури, математики, історії України.
Члени експертної комісії після обговорення прийняли рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики – 9 тестовим балам, з історії України – 25 тестовим балам.
З української мови і літератури пороговий бал «склав/не склав» подолали 91% від загальної кількості осіб, які взяли участь у тестуванні з цього предмета, з математики – 85 % осіб, з історії України – 87 % учасників тестування.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування 26 травня.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого було встановлено поріг «склав/не склав», можна переглянути на Освітньому порталі «Педагогічна преса».

Тести ЗНО онлайн - http://zno.osvita.ua/

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.
Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.
Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом «Довідка».
Більше інформації про проведення зовнішнього оцінювання ви можете отримати на сайтіОсвіта.ua та сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


7 коментарів:

  1. Дякую за добірку матеріалів. Дуже зручно при підготовці до ЗНО.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за корисне посилання для підготовки до ЗНО.

    ВідповістиВидалити
  3. Шановно колего, Ви ж розумієте, яка здійснюється важлива робота по підготовці учнів до ЗНО. Нехай паростки знань принесуть добрі плоди на нашій нелегкій педагогічній ниві!

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую, Тетяно Стефанівно😺. Завдяки онлайн-тесту можна перевірити своіі знання, не виходячи з дому, що є дуже зручним і ретельніше підготуватися до здачі екзаменів🎓

    ВідповістиВидалити
  5. Каріночко, бажаємо тобі успіхів та нових максимальних досягнень!

    ВідповістиВидалити
  6. Ви робите добру справу, інформуючи про ЗНО. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  7. Пару років тому, сама була мамою випускниці і тоді, як і зараз для сьогоднішніх батьків та їх дітей - випускників, інформація про ЗНО та вступ в навчальні заклади була самою актуальною і необхідною. Тому намагаюся слідкувати сама і надавати інформацію про ЗНО відвідувачам свого блогу.

    ВідповістиВидалити